Taiga

Ігрові автомати Вулкан Taiga

Модель Taiga – ігрові автомати Вулкан з анімалістичною тематикою, де дії сюжету відбуваються в сосновому лісі, а на дисплеї показуються білки і борсуки, тигри і ведмежата. Гості ігрового клубу Вулкан розглядатимуть на екрані мальовничі лісові хащі з високими хвойними деревами, зелені галявини і порослі мохом купини. На цьому тлі розташовуються коричневі котушки пристрою, відокремлені одна від одної гілками.

Над ними красується помаранчевий логотип ігрового автомата Vulcan, прикрашений зеленими хвойними гілками і сосновими шишками. З боків дисплея зображені коричневі кола, всередині яких видніються різнокольорові числа. Під котушками на тлі зелених купин знаходиться панель управління, де виробником моделі передбачені схожі на камені кнопки.

Особливості ігрових автоматів Taiga Вулкан

До оригінальної символіки ігрового апарата Vulcan належать ведмеді і борсуки, білки і вовки, лисиці і тигри, гриби і яблука, зображення малини і суниці, чорниці та лісового горіха. Смугастий тигр – символ Bonus, завдяки якому активуються free-обертання, а ведмідь – іконка Wild, що бере участь в формуванні чудових комбінацій. Всі охочі грати безкоштовно в Тайга ознайомляться з комбінаціями:

  • під час появи онлайн трьох борсуків ставка збільшується в 20 разів;
  • за чотирьох білок відвідувачі казино Вулкан отримають 75 монет;
  • за вовків гості закладу Vulcan одержать до 400 жетонів;
  • за бурих ведмедів нараховується до 1000 кредитів.