Pontoon Pro Series

Ігрові автомати Вулкан онлайн Pontoon Pro Series

Модель Pontoon Pro Series – ігрові автомати Вулкан онлайн, де виробником пристрою передбачена популярна карткова тематика і барвиста графіка. Після завантаження ігрового апарата Vulcan кожен зможе розглядати всю поверхню екрана в вигляді великого зеленого столу, обрамленого по периметру привабливою дерев’яною облямівкою. У його нижній частині сконцентровані яскраві фішки для здійснення ставок і стандартні клавіші меню.

У центрі столу відвідувачі ігрового клубу Вулкан побачать символічне зображення дерева і білий логотип пристрою. У верхній частині дисплея ігрового автомата Vulcan зображений великий лоток з барвистими пластиковими фішками, стандартна карткова колода і інформаційна тривимірна табличка.

Особливості ігрових автоматів Pontoon Pro Series Вулкан онлайн

Для здійснення ставок розробником пристрою передбачені віртуальні фішки номіналом до 10 $, які дозволяється ставити безпосередньо на три бокси одночасно. Серед опцій виділяються передача і спліт, а в роздачі беруть участь 52 карти. Охочі грати безкоштовно в Понтун Про Серія ознайомляться з особливостями управління:

  • після кліка на «Deal» онлайн видаються карти;
  • для здійснення нових ставок гостям казино Вулкан досить натиснути на «New Bet»;
  • для повторення ставки розробником передбачена клавіша «Rebet»;
  • для подвоєння ставки відвідувачі закладу Vulcan повинні натиснути на «Buy».