Heart Of Gold

Як в Вулкан ігрові автомати грати на гроші Heart Of Gold

Модель Heart Of Gold – шанс в Вулкан ігрові автомати грати на гроші, де графічне оформлення виконане в стилі ретро. Після завантаження ігрового автомата Vulcan у верхній частині екрана на чорному тлі розташовується сонячний круг і розташовані з боків від нього зеленуваті квадратики з шестернями.

У центрі екрана гості ігрового клубу Вулкан розглядатимуть чорні котушки, розділені рожевими смугами і обрамлені по периметру бузковою рамкою. Вже по краях від них під час тестування моделі показуються різнокольорові квадрати з маленькими чорними цифрами, а під котушками знаходиться горизонтальна синювато-фіолетова смуга. Ще нижче відвідувачі порталу розглядатимуть стандартну об’ємну панель управління.

Як в Вулкан ігрові автомати Heart Of Gold грати на гроші?

До оригінальної анімації ігрового апарата Vulcan належать сріблясті карткові номінали, золоті серця і оригінальні патефони, старовинні годинники і кумедні капелюхи-казанки, театральні маски і бронзові шестерінки. Серце – символ Wild, який бере участь в складанні відмінних комбінацій, а театральна маска – іконка Scatter, що активує free-обертання. Охочі грати безкоштовно в Золоте Серце побачать комбінації:

  • при появі трьох кумедних капелюхів онлайн ставка збільшується в 25 разів;
  • за золоті серця відвідувачі казино Вулкан отримають до 10 000 жетонів;
  • за старовинний годинник завсідники закладу Vulcan зароблять відразу до 500 кредитів;
  • за патефони нараховується до 3000 монет.