Golden Sevens

Як грати на гроші в ігрові автомати Вулкан Golden Sevens

Модель Golden Sevens – шанс грати на гроші в ігрові автомати Вулкан, де класична символіка відмінно поєднується з яскравим і лаконічним оформленням. Після завантаження ігрового автомата Vulcan дисплей забарвлюється в насичено-синій колір, а в його верхній частині показується широка горизонтальна смуга. На її поверхні користувачі порталу відразу побачать золотистий логотип пристрою, а праворуч від нього розташовується інформаційний рядок з розміром джек-поту.

У центрі екрана гості ігрового клубу Вулкан помітять темно-сині котушки, розділені ледь помітними жовтуватими смугами. З боків дисплея видніються маленькі кольорові прямокутники, всередині яких розташовуються чорні числа. Під котушками знаходиться чорний рядок і довгасті кнопочки.

Як грати на гроші в ігрові автомати Golden Sevens Вулкан

До оригінальної анімації ігрового апарата Vulcan належать вишні і золоті дзвіночки, сливи і половинки кавунів, яскраві апельсини і сімки, лимони та червоні яблука. Спеціальних іконок виробником пристрою не передбачено, а прогресивний джек-пот нараховується за п’ять бордових сімок. Всі охочі грати безкоштовно в Золоті Сімки побачать комбінації:

  • при появі трьох лимонів онлайн ставка збільшується в 25 разів;
  • за апельсини відвідувачі казино Вулкан отримають до 80 монет;
  • за чотири сливи гості закладу Vulcan зароблять 500 жетонів;
  • за червоні яблука нараховується відразу до 100 кредитів.